Bongo Szklane Krzywa Wieża w Pizie | 46 cm
To aż 46 centymetrów klasycznego bonga dodatkowo ze stoperami na lód i stemach w rurce cybucha. Stemy to takie specjalne nacięcia w rurce cybucha, które tworzą dodatkową filtrację w dzbanie cybucha. Całe bongo jest wykonane z grubego szkła. Przekonasz się sam gdy chwycisz tego byka do rąk.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak, z zatyczką |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 46 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 100 mm |
| Φ ustnika | 63 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 43 mm |
| Grubość ustnika | 10 mm |
| Grubość podstawy | 10 mm |
| Waga | 850 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 12 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 10 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Duże (36-50cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Bent neck | Wygięty ustnik |
















