Nasadka Na Bongo | Percolator Double Bowl | 14 cm
Nasadka na bongo być może nie jest koniecznym dodatkiem, ale jeśli coś może polepszyć smak, czystość dymu i przede wszystkim ilość go w płucach, to nasadka jest rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę. Nasadka na bongo Double Bowl to takie bongo w bongu, tak – dokładnie. Dzięki temu masz dodatkową filtrację, jeszcze przed przedostaniem się dymu do głównej komory bonga. Nasadka filtruje dym w swoim dzbanie, dopiero później dostaje się do głównego bonga, powodując, że dym staję się niesamowicie delikatny. Nasadka wykonana jest z grubego żaroodpornego szkła, w zestawie przychodzi z cybuchem.
Dane techniczne
| Grubość szkła | 2.5 mm |
| Wysokość | 14 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Grubość podstawy | 2 mm |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Wysokość | Małe (0-19cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Beaker | Zlewka |














