Młynek Metal – Akryl z korbką | 50 mm | 4-cz.
Młynki z korbką i z metalowo-akrylową obudową są dosyć nietypowym rozwiązaniem, nieprawdaż? Dla mnie już nieco mniej, ponieważ od dłuższego czasu mam z nimi do czynienia i powiem Ci, że to naprawdę świetne rozwiązanie! Wkładasz susz i kręcisz korbką, tak jak w młynkach do kawy sprzed lat! Chociaż nie jestem pewien, czy takie młynki wciąż są dostępne. W każdym razie jest to praktyczne i łatwe w obsłudze – na pewno się nie pogubisz. Młynek częściowo wykonany jest z akrylu. Dół młynka wraz z komorą na kief i część ze sitkiem są zrobione z akrylu, a górna część ma plastikowe okienko, natomiast reszta – w tym ostrza – jest metalowa! Nie musisz się więc martwić o złamanie ząbków przy twardych materiałach roślinnych.
Dane techniczne
| Średnica | 50 mm |
| Ilość części | Cztery |
| Kształt ząbków | Diamentowe |
| Ilość ząbków | 24 |
| Wysokość | 42 mm |
| Okienko | Tak |
| Oddzielna komora na zmielony susz | Tak |
| Złodziej na pyłek | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Rasta |
| Waga | 115 g |
















