Młynek Metalowy Sweter | Remo | 30 mm | 5-cz.
Dwie z tych części zostały dedykowane wyłącznie do kolekcjonowania kiefu. Dzięki dwóm wysokiej jakości sitom możesz być pewien, że żadna gruda nie przedostanie się do ostatniej komory. Będziesz mógł z łatwością zbierać pyłek najwyższej jakości, który idealnie nadaje się do produkcji haszyszu. „Sweter” to młynek idealny dla prawdziwego konesera, który ceni sobie ostry efekt.
Ten czarno-srebrny metalowy młynek posiada ostrza o kąśliwym kształcie diamentów, które skutecznie rozprawią się z nawet najtwardszymi fragmentami suszu. Możesz być pewien, że mielenie będzie szybkie i efektywne, dając Ci satysfakcję w każdym użyciu.
Młynek metalowy „Sweter” to idealny wybór dla miłośników ostrej jazdy, którzy cenią sobie funkcjonalność, efektywne mielenie i wyjątkowy design. Ciesz się jakością, wygodą i potężnym działaniem tego młynka.
Dane techniczne
| Średnica | 30 mm |
| Ilość części | Pięć |
| Kształt ząbków | Diamentowe |
| Ilość ząbków | 10 |
| Wysokość | 45 mm |
| Okienko | Nie |
| Oddzielna komora na zmielony susz | Tak |
| Złodziej na pyłek | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |















