Bongo Szklane Greenline Straight Zielone Liście | 35 cm
Wysokie, zdobione liśćmi marihuany bongo. Proste, wysokie, ze zdobieniami. Bongo wykonane jest z grubego, hartowanego szkła – co w takim przypadku jest ogromną zaletą. Solidna podstawka nie pozwoli się bongu wywrócić. Spory cybuch pomieści do 0.5 grama suszu.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Nie |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 35 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 35 mm |
| Φ ustnika | 40 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 33 mm |
| Grubość ustnika | 4 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 150 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Długość cybucha | 9 cm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przezroczyste + wzory |
| Kształt | Straight | Proste bongo |















