Bongo Szklane Malowana Spiralka | 28 cm
Wyjątkowe bongo lodowe wykonane z ręcznie barwionego szkła. To jest produkt do kolekcjonerów i pasjonatów sztuki.
Najbardziej rzucająca się w oczy jest gruba bąbelkująca spiralka. Dym przelatuje przez stopery na kostki lodu prosto do grubego ustnika.
Bongo nie posiada sprzęgła. Dolot powietrza regulujesz cybuchem z rączką, który znajduje się w downstemie.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 2 |
| Grubość szkła | 3.5 mm |
| Wysokość | 28 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 14 cm |
| Φ ustnika | 47 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 40 mm |
| Grubość ustnika | 6 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 130 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 8 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 1,5 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Spiral | Spiralka |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Beaker | Zlewka |















