Bongo Szklane, Fajka Wodna | Czarne Klony | 42 cm
Klasyczne wykrzywione bongo z grafiką przedstawiającą liście konopi. Bongo jest wysokie na 42 centymetry. Posiada sporo miejsca na kostki lodu. Bongo czarne klony prezentuje się mistrzowsko na półce, klasyki gatunku już tak po prostu mają. Długa rurka sprawi, że będziesz w stanie skumulować większą ilość dymu w środku bongosa. Samo szkło jest grube i odporne na wysokie temperatury.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 42 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 45 mm |
| Φ ustnika | 50 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 40 mm |
| Grubość ustnika | 5 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 420 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 13 cm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Duże (36-50cm) |
| Kolor | Przeźroczyste + czarny |
| Kształt | Bent neck | Wygięty ustnik |
















