Bongo Szklane CACTUS Fine Ice | 49 cm
49 centymetrów to już nie przelewki. To prawdziwe monstrum które mocą przewyższa inne bongosy w tej półce cenowej. Bongo wykonane jest z grubego szkła, jest żaroodporne i łatwe w czyszczeniu dzięki swojej prostej budowie. W tej fajce wodnej ciekawie zostało umiejscowione sprzęgło. Jest ono z tyłu i łatwiej go używać dzięki temu, że został oddzielony od bonga i jest w kształcie rurki, która łatwo zatkać palcem! W fajce wodnej zostały również umiejscowione stopery na lód.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 49 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 50 mm |
| Φ ustnika | 47 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 14 mm |
| Grubość ustnika | 3.5 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 540 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 13 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 9 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Duże (36-50cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Straight | Proste bongo |
















