Bongo Szklane Czarny Goblin | 32 cm
Cybuch posiada w rurce nacięcia, które wprawiają w ruch wodę jeszcze mocniej niż w przypadku klasycznych cybanów. Dym będzie chłodniejszy i pozbawiony jeszcze większej ilości substancji smolistych.
Są tą unikatowe bonga, które swoim wyglądem przyciągają i to nie tylko wzrok, a przede wszystkim usta i płuca!
Goblin wykonany jest z grubego na 8 mm szkła, a jego wysokość to 32 cm.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 12 mm |
| Wysokość | 32 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 130 mm |
| Φ ustnika | 60 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 37 mm |
| Grubość ustnika | 11 mm |
| Grubość podstawy | 12 mm |
| Waga | 1.800 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 13 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 3 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Wielokolorowe |
| Kształt | Beaker | Zlewka |


















