Bongo Szklane Fajka Wodna | PSYCHO Montana Wysokie | 32 cm
Proste, wysokie bongo w akceptowalnym budżecie? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Bongo szklane Psycho Montana Wysokie to 32-centymetrowe bongo, które od razu wpadnie Ci w oko, zadowoli płuca i da z siebie wszystko podczas sesji z Twoim ulubionym paleniem. Bongo posiada ciekawą grafikę, która przechodzi przez prawie całą tubę od góry do dołu z napisem PSYCHO. Cybuch jest duży i bez problemu pomieści ok. 0.5 grama suszu. Bongo posiada sprzęgło, a wykonane jest z najlepszej jakości szkła.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Nie |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 2.0 mm |
| Wysokość | 32 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 40 mm |
| Φ ustnika | 45 mm |
| Grubość ustnika | 4 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 280 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Długość cybucha | 11 cm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przezroczyste + wzory |
| Kształt | Straight | Proste bongo |
















