Bongo Szklane Świecąca Pszczoła | 25 cm
Przed Wami święcące bongo. Takiego bonga nie zgubisz, nawet jakby Państwo miałoby wyłączyć prąd w środku grudnia. Buszek będzie jeszcze lepszy jak wrzucisz do niego kostki lodu. W zestawie znajduje się pojedynczy cybuch z rurką, jeśli masz potrzebę uzyskać jeszcze czystszą chmurę, wystarczy dobrać nasadkę z filtracja i przejściówkę z downstemem.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 25 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 80 mm |
| Φ ustnika | 40 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 30 |
| Grubość ustnika | 6 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 200 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Długość cybucha | 9 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 3 mm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Beaker | Zlewka |
















