Bongo Szklane Totalny Rick and Morty | 21 cm
Klasyczna, szklana fajka wodna ozdobiona nadrukami z motywem z kultowej kreskówki. Wysokość bonga to 21 cm Wykonanie ze szkła o standardowej grubości 3mm sprawia, że bongo jest lekkie i wytrzymałe. Posiada wypustki na lód. ! W zestawie z wyciąganym cybuchem.
Seans Ricka i Morty’ego jeszcze nigdy nie był tak dobry, jak z tematyczną fajką.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 21 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 10 cm |
| Φ ustnika | 45 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 40 mm |
| Grubość ustnika | 9 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 90 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 8 cm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Małe (0-19cm) |
| Kolor | Przezroczyste + wzory |
| Kształt | Beaker | Zlewka |


















