Młynek Metalowy Miedziany Coffeshop | 4-cz | 50 mm
Popularny młynek Coffeshop w kolorze miedzianym. Grinder posiada 4 części z czego każda spełnia ważną rolę. Dzięki temu młynkowi będziesz mógł zbierać kief, który będzie się osadzać w ostatniej komorze, oczywiście dzięki sitku, które jest umiejscowione między ostatnią, a drugą częścią. Młynek jest solidnie wykonany, z najwyższej jakości metalu. Ząbki są ostre i jest ich na tyle, że bez problemu zmielisz w kilka sekund ostro zbitego topa.
DANE TECHNICZNE
| Średnica | 50 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Ilość części | Cztery |
| Kształt ząbków | Diamentowe |
| Ilość ząbków | 28 |
| Okienko | Nie |
| Oddzielna komora na zmielony susz | Tak |
| Złodziej na pyłek | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | MIX |
| Waga | 110 g |












