Bongo Szklane Czarne Ze Złotym Plastrem Miodu | 35 cm
Bardzo oryginalne, wręcz niepowtarzalne czarne bongo z plastrami miodu. Ciekawa konstrukcja, idealne wymiary, pojemny zbiornik na wodę – czego chcieć więcej? Idealne na prezent – sprawisz go sobie? 🙂
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 5.0 mm |
| Wysokość | 35 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 14 cm |
| Φ ustnika | 63 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 56 mm |
| Grubość ustnika | 6 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 196g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 8 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 2 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Beaker | Zlewka |















