Bongo Szklane, Fajka Wodna | BOOST Sturdy Bolt | 32 cm
Oto przed Wami bongo klasy premium! Finezyjne kształty oraz solidna budowa to jest właśnie to, czego można oczekiwać po sprzęcie takiej klasy! Bongo szklane BOOST Sturdy Bolt ma długość 32 cm i jest sprzętem szalenie konkretnym — dosłownie i w przenośni! Grube i wytrzymałe szkło sprawia, że bongo pewnie leży w dłoni i jest bardzo wytrzymałe! Jakby tego było mało, to do zestawu dostaniesz jeszcze osobny cybuch oraz przejściówkę, która pomoże Ci kontrolować przepływ powietrza. Brzmi fajnie?
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Nie |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.5 mm |
| Wysokość | 32 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 42 mm |
| Φ ustnika | 47.5 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 30 mm |
| Grubość ustnika | 8 mm |
| Grubość podstawy | 10 mm |
| Waga | 525 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Długość cybucha | 8 cm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przezroczyste + wzory |
| Kształt | Bent neck | Wygięty ustnik |














