Bongo Szklane TABUN Cirrus Podwójne Sito | 49 cm
To bongo ideał, tworzone techniką przekazywaną od pokoleń. Starożytni Tabuni tworzyli je tylko i wyłącznie gołymi rękoma, bez żadnych maszyn i tak już zostało do dzisiaj. To bongo w które zostało włożone całe serce, pot i krew. Serio!
Bongo to posiada dwie filtracje oraz miejsce na lód. Filtracje te to oczywiście niezawodne honeycomb! Popularne i bardzo wielbione przez wielu palaczy. Takie było założenie bongosów Tabun, tutaj wszystko ma się zgadzać. Od podstawki po ustnik.
Bongo jest wysokie na 49 centymetrów, więc możesz z niego przykopać sążnego bucha, bez ceregieli. Filtracje są umiejscowione na samym dole, co jest mega użyteczną sprawą. Po pierwsze – możesz więcej dymu skumulować w całym bongosie, po drugie – zaciągniesz się większą chmurką!
Bongo TABUN jest wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, hartowanego i odpornego na najwyższe temperatury.
DANE TECHNICZNE
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Przeznaczenie | Susz |
| Wysokość | 49 cm |
| Wysokość | Duże (36-50cm) |
| Średnica bonga | 65 mm |
| Φ ustnika | 60 mm |
| Grubość ustnika | 10 mm |
| Grubość szkła | 5.0 mm |
| Grubość podstawy | 10 mm |
| Waga | 1250 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | Cybuch bez rurki |
| Miejsce na lód | Tak |
| Sprzęgło | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Liczba filtracji | 2 |
| Rodzaj filtracji | Honeycomb |
| Downstem | Nie |
| Kształt | Straight | Proste bongo |
| Kolor | Przeźroczyste |














