Bongo szklane TABUN Fractus Sito Tree Perc | 39 cm
Bongo Fractus posiada trzy filtracje. Jakość jego wykonania to już inna liga. Wszystko było wypalane pod czujnym okiem bongmasterów. Tutaj nie było miejsc na pomyłki. Trafia do Ciebie produkt premium, który nie dość, że wygląda jak prawdziwy Chad, to działa lepiej niż można byłoby sobie to wyśnić.
Jakie filtracje posiada bongo Tabun?
Bongo Tabun Fractus posiada trzy filtracje. Jedne z najlepszych, jak nie najlepsze. Są to dwa przepotężne filtracje Honeycomb oraz Tree Perc, czyli wierzba.
Filtracje idealnie się ze sobą uzupełniają.Doszły mnie słuchy, że podobno współpracują ze sobą lepiej niż masło ze świeżą bułą.
Filtracja Honeycomb została tak zaprojektowana by tworzyć trzy osobne komory. Dzięki temu zabiegowi dym ma sporo miejsca na to, by w środku się kumulować. Potem dym wraz z wodą zostaje zmieszany przez filtrację Tree Perc.W tym momencie powstaje pełno małych bąbelków, wtedy dopiero trafia do ustnika i Twoich płuc.
Bonga szklane Tabun to najgrubsze szkło, hartowane w najwyższych temperaturach. Dzięki temu możesz być pewien, że posłuży ci przez długie lata.
DANE TECHNICZNE
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Przeznaczenie | Susz |
| Wysokość | 39 cm |
| Wysokość | Duże (36-50cm) |
| Średnica bonga | 65 mm |
| Φ ustnika | 40 mm |
| Grubość ustnika | 4 mm |
| Grubość szkła | 4.0 mm |
| Grubość podstawy | 10 mm |
| Waga | 765 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | Cybuch bez rurki |
| Miejsce na lód | Nie |
| Sprzęgło | Nie |
| Splashguard | Tak |
| Liczba filtracji | 3 |
| Rodzaj filtracji | Honeycomb |
| Downstem | Tak |
| Kształt | Straight | Proste bongo |
| Kolor | Przeźroczyste |















