Bongo Szklane Singed Pszczelarz | 32 cm
Malowane ręczne plastry miodu i pszczółki sprawią się, że nawet w domu poczujesz się jak na pięknie pachnącej pasiece.
Bongo posiada miejsce na lód oraz stemy (nacięcia) w cybuchy, który zapewnia dodatkową filtracje w dzbanie bongosa.
Wysokość bonga to 32 centymetry.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 5.0 mm |
| Wysokość | 32 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 140 mm |
| Φ ustnika | 63 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 42 mm |
| Grubość ustnika | 10 mm |
| Grubość podstawy | 5 mm |
| Waga | 780 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 13 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 3 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Wielokolorowe |
| Kształt | Beaker | Zlewka |


















