Młynek metalowy Chunky Easy Grip | 44mm | 3-cz
Młynek metalowy Chunky ze specjalnym gripem, który ułatwia mielenie. Grip sprawia, że młynek nie wyślizguje się z rąk. Młynek jest szerokości 44 mm, można więc powiedzieć, że jest kompaktowy i zabierzesz go ze sobą wszędzie. Trzy części ułatwiają mielenie, a właściwie zbieranie drobno zmielonego suszu z ostatniej komory. Całość jest wykonana z trwałego metalu. Ząbki są ostre i z łatwością zmieniają topa w drobnice, którą będziesz mógł załadować do jointa, bonga czy lufy.
DANE TECHNICZNE
| Średnica | 43 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Ilość części | Cztery |
| Kształt ząbków | Diamentowe |
| Ilość ząbków | 24 |
| Okienko | Nie |
| Oddzielna komora na zmielony susz | Tak |
| Złodziej na pyłek | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | MIX |
| Waga | 90 g |












