Młynek Metalowy Bęben Rewolwerowy | 40 mm | 3-cz.
Młynek metalowy „Bęben Rewolwerowy” o średnicy 40 mm to unikalny grinder w bębenka do rewolweru. Składa się z trzech części, z których każda została wykonana z najwyższej jakości metalu, gwarantującego trwałość i wytrzymałość.
Ten młynek metalowy „Bęben Rewolwerowy” to nie tylko funkcjonalne narzędzie, ale także stylowy dodatek dla miłośników suszu, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Ciesz się szybkim i efektywnym mieleniem z ostrymi ząbkami – szybkim, jak wymiana bębna w rewolwerze 🙂 No i oczywiście wygodą użytkowania tego młynka.
Dane techniczne
| Średnica | 40 mm |
| Ilość części | Trzy |
| Kształt ząbków | Diamentowe |
| Ilość ząbków | 26 |
| Wysokość | 54 mm |
| Okienko | Nie |
| Oddzielna komora na zmielony susz | Nie |
| Złodziej na pyłek | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 105 g |
















