Bongo Szklane BullFrog Prosty Żabiak | 29 cm
Bullfrog to klasyczne bongo. To 29 centymetrów czystego i grubego szkła odpornego na wysokie temperatury. Duży dzban i długa rurka ustnika pozwolą na zaciągnięcie soczystego i sążnego bucha. Sprzęgło zaś pozwoli na kontrolowanie dymu, dzięki czemu będziesz mógł zebrać potężne cumulusy! Bullfrog to jedne z najlepszych bongosów na start.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Nie |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 29 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 100 mm |
| Φ ustnika | 55 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 44 mm |
| Grubość ustnika | 5 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 330 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 14,5 mm |
| Długość cybucha | 10 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 10 mm |
| Downstem | Nie |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przeźroczyste |
| Kształt | Round | Okrągła podstawa |
















