Bongo Szklane Thug Life OG Fire Hit | 35 cm
Bongo szklane Thug Life 35 cmwykonane ze szkła borokrzemowego wysokiej jakości, o grubości 4mm. W zestawie z bongiem znajduję sięprzejściowka z nacięciami filtrującymi, do przejściówki dołączony jestcybuchw kształcie miskiz uchwytem, który przyda się w przypadku korzystania z bonga z zatkanym gumową zatyczką sprzęgłem. Bonio od dołu do samej góry posiada najlepsze modyfikacje –percolator w cybuchu,filtracja spiralkai nad nią umieszczona kopułka chroniąca przed rozpryskami wody(chroni lód i broni przed wypryskiem wody do buzi), do tegostopery na lód– to wszystko składa się na gładki i czysty hit z tego bonga z filtracjami.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Tak |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 1 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 35 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 110 mm |
| Φ ustnika | 55 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 35 mm |
| Grubość ustnika | 10 mm |
| Grubość podstawy | 1 mm |
| Waga | 700 g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 11 cm |
| Średnica Dziurki Cybucha | 10 mm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Tak |
| Rodzaj filtracji | Spiral | Spiralka |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Miedziane |
| Kształt | Beaker | Zlewka |
















