Bongo Szklane Za dużo Rick and Morty | 21 cm
Filtracja wodna i miejsce na lód sprawi, że dym będzie łatwiejszy do przyjęcia, a wykonanie ze szkła nie zaburzy smaku twojego suszu. Grafika z Rickiem i Mortym sprawia, że bongo będzie też świetnie prezentował się na półce.
Dane techniczne
| Sprzęgło | Nie |
| Miejsce na lód | Tak |
| Liczba filtracji | 0 |
| Grubość szkła | 3.0 mm |
| Wysokość | 21 cm |
| Przeznaczenie | Susz |
| Materiał wykonania | Szkło borokrzemowe |
| Średnica bonga | 10 cm |
| Φ ustnika | 45 mm |
| Średnica wylotu ustnika | 40 mm |
| Grubość ustnika | 5 mm |
| Grubość podstawy | 3 mm |
| Waga | 90g |
| Typ szlifu | Męski |
| Wielkość szlifu | 18,8 mm |
| Długość cybucha | 8 cm |
| Downstem | Tak |
| Splashguard | Nie |
| Rodzaj filtracji | Brak |
| Wysokość | Średnie (20-35cm) |
| Kolor | Przezroczyste + wzory |
| Kształt | Beaker | Zlewka |



















